продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Zillya!

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Антивірусний продукт Zillya! - безпечно і інноваційно

Антивіруси української компанії Zillya! увійшли в обіг в 2009 році. На сьогоднішній день продукт розповсюджується в двох версіях - платної і безкоштовної. Найбільш повноцінною і ефективною є платна версія у всіх своїх видах.

Основний функціонал програми відрізняється:

  • Захистом від вірусів, хробаків, троянів і інших «шкідливих»;
  • Захистом від шпигунських програм;
  • Захистом Вашої приватної інформації;
  • Скануванням всіх файлів;
  • Стеженням в режимі реального часу;
  • Евристичним аналізом проблем;
  • Наявністю фільтра поштових листів;
  • Перевіркою файлів з Інтернету і офісних документів;
  • Наявністю україномовної та російської технічної підтримки;
  • І іншими можливостями.

Всі продукти компанії засновані на особистих розробках лабораторії. Вони містять у собі всі інноваційні технології, які розробники намагаються своєчасно впроваджувати.

Відомо, що в цій справі важливо йти не в ногу з інноваціями, а випереджати їх на кілька кроків. В основному це стосується поновлення вірусів, які виходять у світ щодня. Розробники даної компанії випереджають зловмисників і день за днем ​​оновлюють вірусну базу за допомогою евристичного аналізатора.

Переваги програми оцінені на міжнародному рівні. Було отримано сертифікат компанії Intel, що дозволяє працювати з програмою на корпоративному рівні.

Купити ліцензію антивіруса Zillya! можна на нашому сайті «Софтмап». Ми надаємо на вибір один з двох варіантів - просту версію і новішу. Вибір залишається за Вами.

Zillya! Антивірус для Бізнесу

Програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, в подальшому - комп'ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення. Передбачає централізоване управління антивірусним захистом з комп'ютера системного адміністратора.

Основними можливостями централізованого управління антивірусним захистом, передбаченими в Zillya! Антивірус для Бізнесу, є: автоматична (віддалена) і локальна (ручна) установка антивірусного захисту на комп'ютери.

Zillya! Internet Security

Антивірус для активних користувачів Інтернет, забезпечує підвищений рівень захисту завдяки модулям проактивного захисту: поведінковому і евристичний аналізатор, антиспаму і антифішинга. Створений українськими фахівцями з інформаційної безпеки, продукт увібрав в себе кращі досягнення світової антивірусної індустрії.

Купуйте онлайн, користуйтеся, соціальними мережами, вільно шукайте інформацію в Інтернет і залишайтеся захищеними завдяки Zillya! Internet Security.

Zillya! Total Security

Антивірус, який забезпечує максимальний захист від існуючих кіберзагроз та методів Інтернет-шахраїв. Особливістю антивірусу є наявність професійних інструментів, які дають можливість досвідченим користувачам налаштувати управління захистом домашнього ПК.

Крім інформації, Zillya! Total Security, здатний захистити юних користувачів ПК від небезпечних ресурсів мережі Інтернет. Ідеальний антивірус для тих, хто піклується про інформаційну безпеку всієї родини.

Zillya! Антивірус

Надійно захист ваш ПК від вірусів Завдяк более чем 15 млн. Запісів про віруси в базах та модулів проактивного захисту від шкідливих програм, поведінковому та еврістічному аналізатору. Продукт Ідеально підійде для тих хто бажає отріматі надійний та простий антивірус одночасно та не є активними Користувачами Інтернет.

Zillya! Internet Security for Android

Антивірус зі зручним і простим інтерфейсом, захистить Ваш смартфон / планшет від вірусів, шкідливих сайтів, нав'язливих контактів, втрати особистої інформації, а також оптимізує та прискорить роботу пристрою. Додатково реалізована можливість блокувати певні категорії сайтів.