продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Софт Баланс

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Програми Софт Баланс - швидке вирішення всіх "документальних" проблем.

Кожен хоче працювати швидко і при цьому не залишати поза увагою важливі моменти, яких завжди чимало.

Працювати з документами і вести фінансову звітність і аналітику можна легко! Головне - мати під рукою хороших помічників. Саме такими стануть для Вас програми компанії СофтБаланс, замовивши які Ви полегшите собі життя і не будете займатися численними розрахунками вручну.

На даний момент виробник займається випуском таких пакетів програм:

  • УкрСклад.

Стане в нагоді Вам, якщо Ви ведете облік товарів по ряду фірм і у Вас є необхідність зберігати всю інформацію в одному місці. Особливість програми - многовалютность. За допомогою широкого функціоналу УкрСклад Ви зможете виписувати і вести архіви всіх рахунків, доручень, договорів і архівів. Значно спростить весь процес доступ до бази даних і дизайнеру форм. Відтепер у Вас вийде використовувати за вибором дизайн бланків різних фірм, вести облік товарів, послуг і валюти. Крім того, є можливість координації дій всіх клієнтів і фірм, з якими Ви якось пов'язані. Ви хочете використовувати готові шаблони, працювати в мережі і отримувати безкоштовні оновлення? З цим сервісом це не є проблемою!

  • УкрЗарплата.

Дана програма - дуже зручна і проста в своєму функціоналі. З її допомогою можна нараховувати зарплату всім співробітникам і працювати з рядом організацій в один і той же час. Ви зможете розпоряджатися всім пакетом звітності, що надається при покупці даної програми.

  • УкрБланк.

За допомогою функціоналу цієї відмінною програми Ви можете автоматично готувати, враховувати і вести всі документи бухгалтерії по декількох підприємствах, працювати в Мережі і користуватися довідником МФО. У Вашому розпорядженні - складання касових ордерів, акту виконаних робіт, накладних, договорів і багатьох інших продуктів;

  • УніДок.

Ви хочете вести будь-які документи, які не переживаючи про те, що вони кудись пропадуть? З цією програмою все можливо! Тепер Ви можете самостійно створювати, редагувати і сортувати будь-який документ у кілька кліків. Для цього можна користуватися готовими формами або імпортувати документи з інших програм.

Купити найпопулярніші пакети програм СофтБаланс можна в нашому Інтернет-магазині Софтмап. Ми пропонуємо найкращі ціни, якісний функціонал і гарантію ліцензії всього програмного забезпечення.