продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Kickidler

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Онлайн-моніторинг

Візьміть під контроль роботу персоналу. Спостерігайте, що прямо зараз зайнята людина, загляньте в його монітор, ознайомтеся з вмістом всіх вікон, відкритих на робочому столі комп'ютера.

Кейлоггер

Контролюйте натискання клавіш співробітником. Дізнайтеся, що він пише прямо зараз і яку інформацію вводив раніше. Онлайн-моніторинг і запис відео, об'єднані з кілоггерів, допоможуть Вам забезпечити найбільш ефективний контроль співробітників.

Табель обліку часу

Вивчіть звіти і табель обліку часу, щоб зрозуміти, скільки часу співробітники витрачають на корисну роботу за комп'ютером, а скільки - на особисті справи. Перекури, прогулянки та інші відволікання від робочого процесу завжди будуть під контролем.

Динаміка ефективності роботи

Оцініть динаміку активності роботи співробітника, щоб побачити, як змінювалася його продуктивність в різні проміжки часу. Ви зможете виявити важливі закономірності в поведінці підлеглих, а також розробити способи боротьби з втратами часу.

Порушення співробітників

Пройдіться по списку порушень співробітників і дізнайтеся, хто із співробітників дійсно працює, а хто передає конкурентам дані з CRM, дивиться фільми, займається покупками в інтернет-магазинах, спілкується в соціальних мережах, грає в онлайн-ігри.

Відеозапис активності

Подивіться відео дій співробітника за кожним порушенням. Співробітник може приховати свою реальну активність від звітів, але обдурити відео неможливо. Воно записується постійно, а для перегляду можна вибрати конкретну подію або часовий проміжок.

Віддалене управління

Підключіться до віддаленого комп'ютера співробітника для настройки програм або операційної системи, передачі файлів, перегляду локальних даних і балок. Економте час при відновленні помилково змінених даних.