продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

ISPsystem

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Продукти від розробника ISP system - це засоби управління веб-хостингом, включаючи веб-сервер, сервер баз даних і поштові програми.

Головна особливість - це робота зі стандартним ПО, можливість вибору мови і підтримка API.

На даний момент компанія займається виконанням замовлень по таким програмним продуктам і пакетам:

  • BillManager. Надає допомогу в управлінні та продажу хостингу. За допомогою функціоналу програми можна здійснювати автоматичне виконання послуг по роботі з клієнтами (реєстрація клієнтів і замовлень, активація послуг, твір платежів і інше). Це можна зробити за допомогою взаємодії зі сторонніми системами з прийому платежів і постачальниками послуг.
  • ISPmanager. Допомагає управляти обліковими записами, сайтами, поштовими скриньками і базами даних. Можливе використання функції резервного копіювання файлів. Програма має як переваги, так і недоліки. До перших відносяться: можливість оновлення ПЗ різного виду. Мінусом вважається закритим кодом програми і можливість її установки строго на чистий сервер.
  • DNSmanager. Підходить для управління серверами імен різних компаній. Програма хороша тим, що допомагає інтегруватися з іншими продуктами виробника і надавати своїм замовникам єдині сервери для будь-яких послуг.
  • DCImanager. Дозволяє управляти інфраструктурою дата-центру. З його допомогою можливо легко одночасно керувати серверним і мережевим оборудованіямі. Крім цього, він дозволяє вести облік серверів і стежити за станом трафіку і електричного живлення.
  • VMmanager. Його функціонал дозволяє надавати хостинг для віртуальних серверів. Клієнти сервісу мають можливість здійснювати перезавантаження сервера, робити бекапи і багато іншого.

Купити будь-яке з перерахованих програмних забезпечень можна в кілька кліків на нашому сайті «Софтмап». Серед наших переваг - приємні ціни і гарантія надання технічної підтримки цілодобово.