продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

GMS Service

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Компанія GMS Service

Відома як лідер на ринку ПО, призначеного для роботи різних підприємств. Система програм підходить для вирішення проблем з управлінням, контролем та обліком процесів бізнесу в малих, середніх і великих підприємствах.

Де це програмне забезпечення може стати в нагоді?

  • На торгових підприємствах;
  • На виробництвах промислового типу;
  • На підприємствах, пов'язаних з сільським господарством;
  • Для організації роботи торгово-розважальних центрів та інших типів бізнесу.

Основними пакетами, поширеними більш інших, виступають:

GMS Рітейл

Допомагає управляти магазинами з товарами і продуктами харчування. Підходить супермаркетам, гіпермаркетів, дискаунтерам і cash & carry. За допомогою функціоналу програми стає можливим автоматизація роботи касира, бухгалтера, аналітика продажів, адміністратора і інших важливих представників компанії. Основні цілі впровадження даного продукту - це контроль за процесами на торговій точці, ведення обліку витрат, асортименту та ціноутворення на підприємстві;

GMS Бутік

Відмінно підійде для управління магазинами одягу та мережами подібних торгових точок. За допомогою можливостей програми Ви легко почнете управляти ціноутворенням, складати програми лояльності для клієнтів, управляти асортиментом товарів і вести облік доходів і витрат у Вашому магазині;

GMS Ресторан

За допомогою даної програми Ви зможете легко управляти закладом громадського харчування будь-якого типу - будь то кафе, ресторан, бар або інше. Ви зможете управляти не тільки товаром, а й персоналом. Здійснюватися це буде шляхом контролю за діяльністю всіх працівників і автоматизації їх роботи. Також можливе використання касових модулів для розрахунку за картками, що зараз вкрай актуально в кафе і ресторанах.

Замовлення програмного забезпечення для Вашого бізнесу - досить серйозний момент. Ви повинні орієнтуватися тільки на якість продукції і на хороші відгуки про постачальника програм. Ми гарантуємо Вам гарну роботу нашого програмного забезпечення, яке Ви можете купити в магазині «Софтмап». Після придбання товару ми надаємо повну технічну підтримку наших клієнтів і можливість допомоги в будь-якому «програмному» питанні.