продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

ESET

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Компанія ESET - якість, перевірена часом

Понад чверть століття - такий солідний вік у розробника антивірусних програм ESET.

Компанія почала свій розвиток в далекому 1992 році в Словаччині. Сьогодні представництва компанії локалізовані в більш ніж 180 країнах світу. На сьогодні це одна з найбільш зрілих компаній в своєму роді.

Понад 100 мільйонів пристроїв знаходяться під захистом цього антивіруса, і щорічно показники зростають.

Виробником здійснюється розробка як безкоштовних версій програми, так і платних ліцензійних пакетів.
Ви приватний або корпоративний користувач? Чи працюєте за комп'ютером вдома, в офісі або в великій фірмі? У разі вибору будь-якого із запропонованих варіантів ESET допоможе тримати Ваше пристрій під надійним захистом за допомогою технології ThreatSense®.

Алгоритми, за якими працюють фахівці компанії, дозволяють тримати в тонусі всю систему захисту. Адже кожен день з'являються підступні комп'ютерні віруси, які вимагають свого виявлення і знищення. Це як знайти вакцину проти нового штаму грипу - така робота дійсно заслуговує на повагу.

Купити ESET Smart Security, ESET Nod 32 та іншу продукцію для ефективного захисту ПО можна на сайті «Софтмап». Ми гарантуємо ліцензію, якість і дотримання авторських прав.

ESET Mobile Security

Забезпечує необхідний захист Вашого смартфона від відомих і невідомих погроз. Завдяки евристичним технологіям ESET Mobile Security швидко і точно виявляє навіть найвитонченіші види шкідливих програм в режимі реального часу.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus забезпечує якісну і швидку захист від різних видів загроз і шпигунських програм під час спілкування в соціальних мережах, роботи в Інтернеті або гри онлайн.

ESET NOD32 Antivirus Linux

Комплексне рішення ESET® ESET NOD32 Antivirus Linux забезпечує додатковий рівень захисту вашого комп'ютера. Таким чином, Ви можете сміливо використовувати загальнодоступні Wi-Fi мережі, залишаючись у безпеці від онлайн загроз, а ваші діти можуть відкривати неосяжний світ Інтернету, залишаючись захищеними від небажаних веб-ресурсів.

ESET Smart Security

Технологія ESET забезпечує твою безпеку онлайн, дозволяючи насолодитися всіма перевагами Інтернет-мережі. ESET Smart Security надає багаторівневу Інтернет-захист, завдяки якій ти можеш сміливо підкорювати простори цифрового світу. Довірся комплексного вирішення, що включає Антивірус, Антивор, а тепер ще й Захист від ботнетів.

ESET Cyber ​​Security

ESET® Cyber ​​Security знешкоджує всі види загроз, такі як віруси, черв'яки і шпигунські програми, забезпечуючи тим самим безпеку передачі даних. Звичний дизайн і низьке навантаження на системні ресурси дозволяють використовувати всю міць вашого Mac.

ESET Cyber ​​Security Pro

Комплексне рішення ESET® Cyber ​​Security Pro забезпечує додатковий рівень захисту Вашого комп'ютера Mac. Таким чином, Ви можете сміливо використовувати загальнодоступні Wi-Fi мережі, залишаючись у безпеці від онлайн загроз, а Ваші діти можуть відкривати неосяжний світ Інтернету, залишаючись захищеними від небажаних веб-ресурсів.

ESET Smart Security Premium

Комплексне рішення ESET® Cyber ​​Security Pro забезпечує додатковий рівень захисту Вашого комп'ютера Mac. Таким чином, Ви зможете сміливо використовувати загальнодоступні Wi-Fi мережі, залишаючись у безпеці від онлайн загроз, а Ваші діти будуть пізнавати тільки позитивні сторони Інтернет-мережі, залишаючись захищеними від небажаних веб-ресурсів.

ESET Internet Security

Всебічний захист для користувачів Інтернет, яка об'єднує точність, швидкість і зручність виявлення вірусного ПЗ і шпигунських програм.

ESET Parental Control для Android

ESET Parental Control для Android дозволяє Поготов юним користувачам безпечно пізнавати неосяжний світ онлайн, контролювати використання дітьми різних додатків і відвідування сайтів.

ESET Endpoint Antivirus

Знешкоджує всі види загроз, включаючи віруси, руткіти, черв'яки і шпигунські програми.

Блокує змінні носії при несанкціонованому підключенні.

Дозволяє створювати правила / налаштовувати параметри для певних медіа носіїв, змінних пристроїв, користувачів і клієнтів.

Дозволяє встановлювати правила для системного реєстру, процесів, програм та файлів.

Забезпечує захист від несанкціонованого втручання.
Виявляє загрози на основі поведінки системи.

ESET Endpoint Protection Standard

Пакет програм ESET для забезпечення безпеки корпоративної мережі і захисту робочих станцій (комп'ютерів, смартфонів, планшетів, файлових серверів) від різних видів загроз і крадіжки конфіденційної інформації.

ESET Endpoint Security

Знешкоджує всі види загроз, включаючи віруси, руткіти, черв'яки і шпигунські програми.

Дозволяє встановлювати правила для системного реєстру, процесів, програм та файлів.

Забезпечує захист від несанкціонованого втручання.
Виявляє загрози на основі поведінки системи.

Автоматична перевірка змінних носіїв
Дозволяє сканувати пристрої і знімні носії на наявність шкідливих програм.

Можливість вибору однієї з опції: автоматичний запуск / повідомити користувачу / не перевіряти.

ESET Endpoint Protection Advanced

На відміну від ESET Endpoint Protection Standard, версія Advanced включає в себе також потужний Веб-контроль, Персональний брандмауер і Антиспам фільтр для надання додаткового рівня захисту корпоративної мережі і мобільних співробітників.

ESET Endpoint Security для Android

Забезпечує надійний антивірусний захист мобільних пристроїв на базі операційної системи Android, а також включає ряд інструментів для безпеки корпоративних даних, що зберігаються на смартфонах або планшетах співробітників компанії.

ESET Secure Business

Пакет програм для захисту комп'ютерів, ноутбуків, мобільних пристроїв і файлових серверів. Крім цього, дане рішення забезпечує безпеку поштового шлюзу і обезврежіваетна рівні сервера всі види шкідливих програм, що розповсюджуються за допомогою електронної пошти.

ESET Secure Enterprise

Пакет продуктів ESET Secure Enterprise є найкращим рішенням, якщо ви використовуєте Інтернет-шлюзи для захисту HTTP / FTP з'єднань. Рішення забезпечує максимальний рівень захисту для робочих станцій в корпоративній мережі і серверів на різних платформах.