продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Дінай

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Компанія Дінай - це команда професіоналів, яка почала свою роботу ще в 1992 році. Основні напрямки діяльності такі:

  • Виробництво і обслуговування комп'ютерних довідників в області права, які включають в себе збір аналітики, розробку ПО, виробництво тематичних ресурсів і щоденне оновлення баз даних;
  • Консультування в сфері оподаткування та бухгалтерського обліку;
  • Технічна підтримка користувачів.

Компанія активно займається розробкою і впровадженням таких програм, які доступні до замовлення на даний момент:

Дінай Професіонал

Продукт являє собою базу законодавства України, яка щоденно оновлюється і коректується. Особливість довідника - включення більше 300 тисяч нормативних документів і актів і понад 3 тисячі тематичних розділів.

Дінай Гросбух

Програма містить в собі повний пакет нормативних актів, бланків і зразків документів, пов'язаних з роботою бухгалтера. Крім того, купуючи даний продукт, у Вас з'являється можливість отримання консультацій провідних фахівців бухгалтерської сфери, а також читання і аналітика актуальних оглядів, статей і коментарів експертів. Особливість програми - включення понад 90 тисяч документів і понад 1300 тематичних рубрик.

Дінай Бос

Продукт являє собою всі нормативні акти, договори та угоди, необхідні для регулювання процесів господарського та трудового характеру. Крім цього, функціонал програми дозволяє користуватися даними про Конституцію в її останній редакції, читати огляди і статті а також стежити за консультаціями фахівців різних сфер діяльності. Особливість довідника - це зміст понад 150 тисяч документів і понад 800 тематичних рубрик, з якими можна працювати.

Дінайт ЗЕДексперт

Дана програма - це всі необхідні документи, статті та аналітика, що допомагають вести і регулювати зовнішньоекономічну діяльність фахівців різних сфер. У сервісі можна знайти все класифікації товарів ЗЕД, актуальні дані щодо мит, акцизів і курсам валют і багато іншого. Особливість видання - це наявність комп'ютерного довідника, в складі якого понад 50 тисяч документів і понад 900 тематичних розділів.

Дінай Цінні папери

Програма представляє собою зібрання нормативних актів, договорів та бланків, які полегшують роботу фахівця на ринку цінних паперів. Працюючи в даному сервісі, з'являється можливість відстежувати актуальні статті, коментарі та огляди фахівців. Крім цього, у Вашому розпорядженні - більше 25 тисяч тематичних документів і більше 200 добірок статей.

Дінай Страхування

Програма стане незамінним помічником працівнику ринку цінних послуг. Ви знайдете тут базу нормативних актів, потрібні бланки і договору та інше. Крім цього, є можливість звертатися до статей, коментарів експертів і тематичним оглядам, які є актуальними і компетентними. Особливість видання - це робота з 15 тисячами документів і наявність більш ніж 300 тематичних розділів, в яких розміщена цінна для фахівця інформація.

Дінай Судова практика

Програма стане в нагоді тим, хто працює в області судової практики, потребує актуальних законодавчих актах та інформації в таких сферах:

  • Адвокатська діяльність;
  • Нотаріат;
  • Прокуратура;
  • Угоди міжнародного характеру;
  • Процесуальне законодавство і інші теми.

Користуючись програмою, Ви можете аналізувати понад 60 тисяч документів і шукати інформацію в більш ніж 600 вибірках.

Всі програми кожен фахівець має можливість замовити на нашому сайті «Софтмап» за хорошими цінами. Девіз нашої роботи - це гарантія якості і надання технічної підтримки всім клієнтам.