продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Corel

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Pinnacle Studio 20 Ultimate

Відмінні відеоролики з будь-якого ракурсу завдяки потужним можливостям Pinnacle Studio 20 Ultimate і редактора Multi-Camera Editor. Паралельне редагування і автосінхронізація відео з шести камер за допомогою функції Audio Syncing. Нова функція Audio Ducking для балансування основного і фонового звуку.

Тепер ви можете легко редагувати будь-яке відео завдяки швидкодії 64-розрядної архітектури, точної розкадруванні доріжок будь-якої довжини в режимах 4K, HD і 3D і обробці безлічі форматів, включаючи нові XAVC і DVCPRO HD з декодуванням, а також VFR і MXF.

Можливості Pinnacle Studio 20 Ultimate:

 • Без зусильнакладайте рухомий текст або малюнки на об'єкт, щоб виділити певні елементи, або затушовуйте їх.
 • Підключіть камеру, налаштуйте параметри та знімайте анімацію кадр за кадром, щоб створити приголомшливі мультфільми.
 • Ця технологія дозволяє коригувати прозорість доріжок, щоб ви могли їх бачити одночасно при накладенні.
 • Безмежні можливості для творчості: більше 900 готових конфігурацій і 75 модулів провідного розробника — компанії NewBlue, — включаючи нові ефекти Video Essentials III.
 • Створюйте професійні проекти дисків з меню, главами і музикою, використовуючи будь-які з понад 100 шаблонів, наявних в Pinnacle MyDVD.
 • Редагуйте відео 360 °, додавайте титри або налаштовуйте фрагменти і конвертуйте його в стандартне відео.
 • Об'єднайте відеоматеріал з 6 камер, синхронізуйте ролики зі звуком і легко переключайтеся між кутами зйомки.
 • Додана підтримка формату HEVC (H.265), що забезпечує більш високий коефіцієнт стиснення і якість, а також менший розмір файлу.

CorelDRAW Graphics Suite 2017

Наш кращий продукт став ще краще! Представляємо CorelDRAW Graphics Suite 2017 - наше новітнє і саме передове програмне забезпечення для графічного дизайну. До складу пакету входять всі визнані в індустрії інструменти, представлені в CorelDRAW Graphics Suite X8, а також безліч інших функцій. Забудьте про начерках на папері і скануванні малюнків! Чудовий новий інструмент LiveSketch ™ дозволяє миттєво зловити ідею в момент творчого натхнення. Наш пакет містить найсучасніші засоби для швидкого і впевненого створення приголомшливих дизайн-і фото-проектів, графіки та веб-сайтів.

Великий інструментарій універсальних додатків пакета
Незалежно від того, в якій області дизайну лежать ваші таланти і інтереси, сім потужних додатків, які входять до складу пакета CorelDRAW Graphics Suite 2017, зможуть задовольнити будь-які творчі потреби. Ви будете приємно здивовані тим, скільки різноманітних варіантів вихідного дизайну ви зможете створити!

Швидкий початок роботи
Працювати з CorelDRAW Graphics Suite 2017 легко як починаючим користувачам, так і досвідченим професіоналам. Вашій увазі пропонується огляд нових функцій і можливостей пакету, а також основ роботи з продуктом. Крім того, для користувачів Adobe був розроблений спеціальний тур, який допоможе їм швидко освоїтися і приступити до роботи з CorelDRAW Graphics Suite. Робочий простір, налаштоване відповідно до вашого творчого процеса, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності, а вбудовані універсальні навчальні інструменти і високоякісний контент дозволять вам поліпшити якість будь-якого проекту.

CorelDRAW Graphics Suite X8

Працювати з CorelDRAW Graphics Suite X8 легко як починаючим користувачам, так і досвідченим професіоналам. Вашій увазі пропонується огляд нових функцій і можливостей пакету, а також основ роботи з продуктом. Робочий простір, налаштоване відповідно до вашого творчого процеса, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. У CDGSX8 представлені вбудовані універсальні навчальні ресурси, а також високоякісний контент, який дозволить вам поліпшити якість будь-якого проекту. До ваших послуг підтримка Windows 10, новий мультидисплейний режим перегляду і підтримка моніторів 4K.

Професійні і в той же час інтуїтивно зрозумілі інструменти CorelDRAW Graphics Suite X8 допоможуть вам реалізувати ваші знання і навички в області дизайну найефективнішим чином. Покращені функції пошуку і фільтрації шрифтів забезпечують економію часу при виборі потрібних шрифтів. Покращений інструмент «Ніж» дозволяє розділяти векторні об'єкти, текст і растрові зображення уздовж будь-якого шляху. Інструмент «Відновлююче клонування» в Corel PHOTO-PAINT X8 допоможе при корекції недоліків фотознімків, а покращене діалогове вікно «Випрямити зображення» дозволить виправити викривлення перспективи.

У нашому пакеті ви знайдете все необхідне для створення проектів професійного рівня, які запам'ятовуються: від барвистих логотипів, вивісок та рекламних щитів до незвичайних маркетингових матеріалів і привабливою графіки для інтернету і соціальних мереж. Завдяки лідируючої в галузі сумісності форматів файлів і професійних засобів управління кольором CorelDRAW Graphics Suite X8 забезпечує гнучкість і точну передачу кольору, які необхідні при роботі над будь-яким проектом. Творче співтовариство користувачів CorelDRAW допоможе порадою, подарує нові враження і надихне на нові успіхи.

CorelDRAW Graphics Suite 365-Day Subs

Підписка представляє ліцензію на ПЗ, яка дає право оренди програмного продукту терміном на 365 днів.

Надається доступ до всіх програм продукту, а також забезпечується доступ до ексклюзивного хмарного контенту (кліпарти, шрифти, картинки, фотографії, шаблони і заливки візерунком) та новим функціям відразу ж після їх появи протягом 365 днів. Крім того, ви зможете отримувати оновлення до наступної основної версії протягом всього терміну дії підписки без додаткової плати. Таким чином, новітні інструменти і удосконалення продукту завжди будуть у вас під рукою.

Підписка існує для наступних продуктів Corel:

 • CorelDRAW GRAPHICS SUITE X8
 • CorelDRAW TECHNICAL SUITE X7

Оформивши підписку CorelDRAW, ви зможете отримувати повідомлення про наявність останніх вдосконалених версій і оновлень (в тому числі, оновлень основною версією). Підписка - це гарантований спосіб отримати максимальну вигоду з використання нових можливостей CorelDRAW Graphics Suite X8.

CorelDRAW Technical Suite 365-Day Subs

Річна підписка на CorelDRAW дає можливість завантажити повнофункціональну версію CorelDRAW® Graphics Suite X7.

CorelDRAW Technical Suite X7 (раніше відомий як Corel DESIGNER Technical Suite) - повнофункціональним рішенням для фахівців в галузі технічного комунікації CorelDRAW® Technical Suite X7 пропонує спеціалізовані інструменти ілюстрування, найвищий рівень сумісності файлів і можливість публікації в друкованому форматі, онлайн, а також на мобільних пристроях . Можливість повторного використання засобів проектування з різних джерел, включаючи тривимірні проекти і додатковий модуль для роботи з форматами файлів збірки 3D САПР, прискорює роботу над проектами. Підтримка більше 100 форматів експорту (наприклад, WebCGM, SVG, DWG, PDF, EPS і TIFF) дозволяє з легкістю обмінюватися файлами з колегами та замовниками.

CorelDRAW Graphics Suite X5 Special Edition Mini-Box

CorelDRAW Graphics Suite X5 Special Edition дозволяє впевнено втілювати творчі задуми в галузі графіки та дизайну.

Потужні інструменти для оформлення, редагування фотографій, створення ілюстрацій і перетворення растрової графіки у векторну допомагають в реалізації будь-яких творчих ідей, а найкраща на ринку сумісність файлових форматів полегшує спільну роботу. В CorelDRAW Graphics Suite X5 Special Edition відсутня підтримка VBA.

Corel PaintShop Pro X4 RU

Для глибокої і всебічної обробки фотографій будь-якої якості, але при цьому інтерфейс заточений не під професіоналів, а під простих користувачів, які у вільний час захоплюються цифровим фото.

Крім стандартних можливостей редагування зображень, програма має функції змішання кількох фотографій. Вельми корисною може виявитися функція вибору фокуса, що дозволяє змінювати глибину різкості фотознімку, одночасно змінюючи ступінь розмиття і насиченість зображення навколо об'єкта фокусування.

Графічний пакет Corel PaintShop Pro X4 має яскраво виражену орієнтацію на новачків в сфері обробки фотографій. Саме з цієї причини програма оснащена чудовим навчальним модулем, своєчасно підказує користувачеві про призначення кожної функції і можливості її застосування.

CorelDRAW Technical Suite 2017

Точні і інтуїтивно зрозумілі засоби розробки технічних ілюстрацій, а також високий рівень сумісності файлових форматів дозволять вам створювати вражаючі проекти в галузі технічного комунікації. Середовище, що кастомізується, в якому представлені можливості пір'яного і сенсорного введення, професійні інструменти фоторедагування, а також високий рівень відповідності сучасним галузевим стандартам дозволять відразу приступити до роботи. У CorelDRAW® Technical Suite 2017 представлені спеціалізовані ресурси як для створення технічних ілюстрацій, так і для обміну матеріалами в друкованому форматі, онлайн, а також за допомогою мобільних пристроїв. Це найшвидше і найбільш просте в роботі рішення для розробки проектів візуальної комунікації в світі сучасних технологій.

Corel PaintShop Pro X9

Ефективний і зручний в роботі фоторедактор, який містить оптимізовані і більш чутливі інструменти редагування фотографій, нові шаблони проектів, текстові пресети і засоби для роботи з градієнтами, спрямовані на швидку візуалізацію творчих концепцій. Нові інструменти для створення знімків екрану забезпечать ефективний обмін інформацією. PaintShop Pro - єдине яке розповсюджується не по підписці рішення для створення домашніх і професійних проектів, що поєднує в собі високий рівень універсальності, продуктивності та економічної ефективності.

До складу пакету входить фоторедактор Corel PaintShop Pro X9, ексклюзивна бонусна колекція програмного забезпечення преміум-класу для роботи з фото і відео, а також добірка матеріалів для художньої доопрацювання зображень. Пакетна обробка, представлена в AfterShot 3, економить цінний час при редагуванні файлів RAW, Perfectly Clear 2 SE автоматично коригує фотознімки, а Corel Live Screen Capture дозволяє безпосередньо вести запис відео з вашого екрану.

Corel PaintShop Pro X6 RU Mini-Box

PaintShop Pro X6 вдається поєднувати якісні професійні інструменти для редагування фотографій PaintShop Pro X6 з потужною технологією фотокорекції Perfectly Clear by Athentech Imaging, засобами для підвищення привабливості портретів Reallusion FaceFilter3 Standard і колекцією креативних доповнень. З підтримкою архітектури 64-bit цей багатофункціональний фоторедактор тепер працює набагато швидше.

PaintShop Pro X6 - це ідеальне рішення для створення, редагування та публікації приголомшливих знімків і зображень.

Corel Painter 2017 ML

Corel Painter 2017 - найвиразніша цифрова художня студія. Ніяка інша програма для малювання не може зрівнятися з нею. Є багато причин, за якими люди творчих професій і художники комп'ютерної графіки вибирають Corel Painter в якості невід'ємної складової своєї творчої роботи, але дві найголовніші з них - інструменти для малювання і функції творчого процесу. Широкі можливості різноманітних революційних інструментів для цифрового малювання роблять Corel Painter унікальною програмою.

Володіючи великою колекцією інструментів для малювання, Painter 2017 не тільки пропонує неперевершені можливості для імітації традиційного мистецтва, а й дозволяє вкласти новий зміст в цифрове мистецтво. Кожна наступна версія Corel Painter розширює горизонти, безперервно додаючи нові інструменти і функції, які швидко стають еталоном в світі цифрового мистецтва - ось кілька свіжих прикладів:

 • Кисті на основі частинок (Particle Brushes),
 • Динамічні цяточки (Dynamic Speckles)
 • Візуалізація звуків (Audio Expression).

Corel VideoStudio X9

Від інструментів створення фільмів в лічені хвилини до засобів деталізованого редагування на шкалі часу - в VideoStudio Pro X9 кожен зможе знайти те, що потрібно. Тут є все, щоб розповісти свою історію: новий багатокамерний редактор, професійні аудіоінструменти, а також сотні художніх ефектів, переходів і титрів.

Четирехракурсний багатокамерний редактор дозволяє працювати з декількома камерами одночасно, а інструменти автоматичного аудіоналаштування забезпечують професійну якість звуку в проектах.

Скористайтеся засобами настройки руху графіки, титрів, об'єктів і відеокліпів. Це прекрасний спосіб створення динамічних відео з ефектом «картинка в картинці» і іншими ефектами студійної якості. Сподобалися настройки можна зберігати в бібліотеці шляхів (Path library) для подальшого використання.

Corel VideoStudio Pro X4 Mini box

VideoStudio Pro X4 - потужне, ефективне і просте в роботі засіб для швидкого виконання повного циклу обробки відео від зйомки до демонстрації. Воно дозволяє швидко виконувати завантаження, монтаж і обрізання відео в форматі SD і HD.

Основні відмінні риси пакету VideoStudio Pro X4: Новий інструмент покадрової зйомки. Новий ефект «Розрив часу / стробирование». Оптимізація для нових процесорів. Створення і запис дисків у форматах високої чіткості. Новий 3D-експорт. Нові можливості настройки робочого простору. Покращене керівництво Corel Guide. Вдосконалені засоби публікації в Інтернеті. Покращені шаблони для імпорту і експорту відео. Покращений Smart Package.