продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Bitdefender

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Антивірусна програма BitDefender - якісний захист Ваших пристроїв

Продукція румунської компанії БітДефендер розробляє антивіруси, програми для антиспаму і файрволи з 2001 року. За цей час програми «проникали» в більш ніж 100 світових країн і на пристрої 500 мільйонів бажаючих.

Компоненти програми доступні для використання на базі багатьох відомих операційних систем, в тому числі і на мобільних пристроях. Крім того, Ви зможете оцінити переваги продуктів цієї компанії та розібратися у всіх тонкощах, будучи гравцем, корпоративним користувачем або новачком. Програма легка у використанні і без праці надасть Вам захист від всеовозможних загроз.

Головна відмінність BitDefender в тому, що якість роботи компанії гідно оцінений на світовому ринку.

По-перше, на 2015 рік компанія була в топі за кількістю продажів антивірусних ліцензій - в тому числі, і для компаній зі світовим ім'ям.

По-друге, в 2016 році при проведенні тестування різних антивірусів, продукт даної компанії зайняв перше місце в рейтингу і зміг швидко впоратися поставленими завданнями. Це був антивірус Bitdefender Internet Security 2016.

Придбати різні види програми всесвітньо відомої фірми Ви можете на нашому сайті «Софтмап». Наша продукція відрізняється високою якістю, наявністю ліцензійного ядра і гарантією дотримання всіх авторських прав.

Bitdefender Antivirus Plus

Багаторівнева система захисту від вірусів і онлайн-загроз забезпечується хмарними антивірусними технологіями, сканером вразливостей і додатковими інструментами, які включають безпечний веб-браузер для Інтернет-банкінгу та онлайн-покупок, захист від Autorun-вірус.

Bitdefender Internet Security

Потужний комплексний антивірус для захисту комп'ютера від шкідливих програм, важливої ​​інформації від онлайн-загроз і мережевих атак. Огорожа доступу Вашим дітям на небажані веб-сайти.

Bitdefender Total Security

Рішення безпеки «все-в-одному» .Включает в себе хмарний антивірус, ефективну веб-захист, двосторонній фаєрвол, комплексний захист персональних даних: антифішинг, безпечний браузер, шифрування, онлайн резервне копіювання.

Bitdefender Family pack 2017

Досконала захист для всіх пристроїв Вашої родини. Кількість пристроїв для використання не обмежена!

Bitdefender Windows 8 Security

Захист конфіденційної інформації спеціально для Windows 8 і 8,1. Спілкуйтеся в інтернеті без турбот. Ваша особиста інформація буде збережена.

Bitdefender Mobile Security for Android

Захист Android мобільних пристроїв від вірусів і зловмисників. Дізнаєтеся, що встановлені додатки роблять у фоновому режимі без Вашого відома.

Спілкуйтеся в інтернеті без турбот. Ваша особиста інформація буде збережена.

BitDefender Antivirus for Mac

Програмне забезпечення Bitdefender Antivirus for Mac здійснює захист робочих станцій Mac від всіх відомих вірусів і блокує загрози, спрямовані на інші платформи, але проходять через середу Mac. Додаток дозволяє виконувати повну перевірку системи на наявність вірусів або здійснює вибіркове сканування об'єктів для забезпечення максимальної ефективності.