продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Autodesk

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Autodesk SketchBook Pro for Enterprise 2016

Програмне забезпечення Autodesk SketchBook Pro являє собою якісний графічний додаток, розроблений спеціально для використання разом з планшетом і стилусом. Продукт Autodesk SketchBook Pro підтримує пристрої таких виробників, як HP, Lenovo, Wacom, Motion Computing і ViewSonic. Додаток Autodesk SketchBook Pro підходить для фахівців, що займаються візуальним оформленням своїх ідей - дизайнерів, ілюстраторів, фахівців, художників в області візуалізації.

Основні можливості Autodesk SketchBook Pro:

  • Розширені можливості управління кистями дозволяють змінювати розмір за замовчуванням кожній кисті, а також створювати і зберігати до 28 додаткових кистей, налаштованих на потреби користувача.
  • Управління інтерфейсом проводиться за допомогою запатентованої технології Marking Menus TM, що дозволяє, наприклад, проводити маніпуляції з шарами за допомогою стилуса.
  • Власна реалізація TIFF з шарами, а також здійснюється підтримка відкриття і збереження наступних форматів: BMP, GIF, JPG і PNG. Програма включає можливість збереження файлу в форматі PSD з шарами для подальшого використання в додатку Adobe Photoshop.

Autodesk Maya LT

Програмне забезпечення Autodesk Maya – це повний набір засобів для тривимірної анімації, моделювання, побудови імітацій і візуальних ефектів, рендеринга, відстеження руху і створення композицій на базі легко розширюваної платформи. Autodesk Maya 2016 є зручним рішенням для фахівців комп'ютерної графіки, надаючи сучасні інструменти оформлення фільмів, комп'ютерних ігор, телепрограм, поліграфії і графічного дизайну високої якості.

Версія Autodesk Maya пропонує нову платформу процедурних ефектів Bifrost, яка надає масштабовані і зрозумілі робочі процеси для комплексних симуляцій і рендеринга, які спочатку застосовувалися в фотореалістичної візуалізації рідин. Інструмент XGen Arbitrary Primitive Generator спрощує створення високодеталізованной геометрії (волосся, хутро, листя). Метод Geodesic Voxel Binding призначається для скіннінга персонажів, а новий візуальний інтерфейс на базі вузлів - ShaderFX - відповідає за програмування шейдеров. Реалізована підтримка бібліотек Pixar OpenSubdiv, поліпшені засоби моделювання полігонів і розширені UV-опції.

Autodesk 3ds Max

Програмне забезпечення Autodesk 3ds Max пропонує потужні інтегровані інструменти тривимірного моделювання, анімації, рендеру і композітінга для роботи з високою швидкістю і продуктивністю. Autodesk 3ds Max надає інноваційні методи побудови і текстурування моделей, накопичення даних, анімації персонажів і дає змогу отримувати зображення високої якості. Додаток для тривимірної середовища, анімації, рендеринга і композитинга Autodesk 3ds Max призначений для фахівців з комп'ютерної графіки та анімації, що розробляють комп'ютерні ігри, кінофільми і телепередачі.

Версія Autodesk 3ds Max пропонує новий візуальний інтерфейс ShaderFX, що дозволяє програмістам і дизайнерам ігор легко створювати передові HLSL-шейдери. Реалізована підтримка набору даних хмари точок і оптимізована продуктивність демонстраційних вікон. Надається вдосконалений провідник по сценам для простого управління комплексними сценами, підтримка ActiveShade для системи візуалізації Nvidia Mental Ray і сумісність зі скриптами Python.