продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Акцент

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Програма Акцент від народження орієнтувалася на те, що користуватися нею буде бухгалтер, а в підтримці і обслуговуванні вона буде настільки проста, що не зажадає дзвінків і складних консультацій від користувачів, що працюють в малому і середньому бізнесі і великого штату підтримки на великих підприємствах.

Девізом створення програми був «Ми продаємо програму, а не послуги програміста». Які особливості програми Акцент дозволяють їй відповідати цьому девізу?

  • Ми прагнули зробити програму такою, щоб бухгалтеру з нею було працювати легко і зручно. Тому ми створили приголомшливо зручний інтерфейс в якому бухгалтер бачить звичні для нього слова і вирази. Іншими словами, для нашої програми характерна класична бухгалтерська термінологія.
  • Ми написали таку програму, яка не диктує бухгалтеру як вести облік, але при цьому дозволяє налаштовувати правила обліку і звітність самостійно і без програмування.
  • Разом з тим, ми не забули і про програмістів. Акцент - єдина програма на ринку, яка повністю відкрита на всіх рівнях (OLE / COM, СУБД), має кошти для розширення функціональних можливостей при стандартній структурі бази даних і стандартна мова програмування MS VB Script.
  • Ми використовували виключно стандартні засоби розробки від лідера ІТ-галузі - компанії Microsoft. Це і стандартні СУБД MS Access або MS SQL-server, стандартна мова MS VB Script в якості вбудованого, так і сам Акцент розроблений на Visual C ++.

За 15 років існування програми у нас накопичився величезний досвід роботи на ринку, яким ми можемо поділитися з партнерами. Клієнтська база налічує більше 10000 підприємств в Україні, Росії, Молдові, Білорусі, Казахстані та Литві.

Спробуйте попрацювати з нашим продуктом, Вам точно сподобається!