продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

Adobe Systems

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Adobe TechnicalSuite

Adobe Technical Communication Suite являє собою інтегроване рішення для підготовки та публікації технічної документації та навчальних матеріалів в поширених форматах і на різних мовах (завдяки підтримці формату Unicode).

Програмний комплекс Adobe TechnicalSuit є ідеальним рішенням, призначеним для розробки, створення і редагування різних видів технічної документації. Програмний пакет підтримує безліч мов. Програмне рішення відмінно підходить для публікації навчальних посібників, навчальних курсів, програм і описів технічного характеру.

Adobe Flash Builder

Програмне забезпечення Flash Builder базується на середовищі Eclipse (IDE з відкритим вихідним кодом) і надає всі необхідні средствадля розробки додатків, що використовують інфраструктуру Flex і ActionScript 3.0. Flash Builder може працювати в операційних системах Microsoft Windows, Apple Mac OS X і випускається в декількох версіях. Параметри конфігурації дозволяють встановити Flash Builder у вигляді набору зовнішніх модулів в існуючій робочої середовищі Eclipse або створити автономну установку, що включає робоче середовище Eclipse.

Adobe Fireworks CS6

Програмне рішення Adobe Fireworks CS6 призначене для розробки якісної графіки з підвищеним рівнем оптимізації для публікації в Інтернеті і виведення дисплей будь-якого пристрою, починаючи від вбудованих екранів і до смартфонів і терміналів. Користувач має можливість створювати web-сайти, багатофункціональні прототипи і призначені для користувача інтерфейси з варіантами корекції в растровому і векторному режимах.

Adobe Photoshop

Редагуйте і обробляйте зображення за допомогою чудових інструментів для роботи з зображеннями.З легкістю створюйте неймовірні зображення за допомогою програмного забезпечення Adobe Photoshop CS6.

Особливості:

 • Абсолютно новий інструмент Smart Sharpen
 • Включені можливості Photoshop Extended
 • Інтелектуальне збільшення знімка
 • Adobe Camera Raw в якості фільтра
 • Adobe Camera Raw 9.4
 • Редаговані прямокутники з закругленими кутами і інші фігури
 • Вибір декількох форм і шляхів
 • Покращене тривимірне фарбування
 • Зменшення тремтіння камери
 • Підтримка смарт-об'єктів для інструментів «Галерея розмиття» і «Пластика»
 • Механізм Mercury Graphics Engine
 • Установка виправлень і перенесення з урахуванням контенту
 • Елементи управління 3D на полотні

Adobe InCopy

InCopy дозволяє авторам і редакторам текстів застосовувати стилі, відстежувати правки і вносити зміни в макет документа незалежно від дизайнерів, які працюють з тим же самим документом в додатку Adobe InDesign CC. При спільній роботі над проектами внесення різними користувачами доповнення не замінюють один одного.

Adobe InCopy CS6 — це професійне рішення для управління робочими процесами написання і редагування матеріалів, яке тісно інтегрується з програмним забезпеченням Adobe InDesign CS6 і забезпечує високий рівень взаємодії між дизайнерами і редакторами.

Adobe InDesign

Adobe InDesign — універсальна видавнича програма для точного контролю над типографікою і дизайном на рівні пікселів, з використанням адаптивних інструментів дизайну. Продукт дозволяє створювати найскладніші моделі макетів для друкованих видань, планшетів та інших пристроїв. Це незамінний помічник для дизайнерів, художників, верстальників та видавців, що дозволяє ефективно використовувати і адаптувати проекти для будь-яких розмірів сторінок і форматів із збереженням високої якості, а також адаптувати базовий макет для різних пристроїв, наприклад для планшетів Android і Apple.

Adobe InDesign CS6 є програмним рішенням, що забезпечує контроль над типографікою і оснащене вбудованими засобами дизайну, додрукарської перевірки та опублікування даних для друку, розміщення в Інтернеті, виведення на дисплеї мобільних пристроїв. Є можливість додавати анімацію, відео, звук та інші інтерактивні елементи в макети сторінок з метою привернути увагу читача.

Adobe Creative Suite

Програмне забезпечення Adobe Creative Suite 6 Design Standard забезпечує ефективну творчу роботу з новою системою Mercury Graphics Engine в Adobe Photoshop® і Mercury Performance System в Adobe Illustrator. Розробка нових дизайнерських проектів, наприклад, відеомонтаж з допомогою Photoshop і проекти для iPad та інших планшетних ПК за допомогою Adobe InDesign. Прискорення повторюваних завдань для печатногопроізводства за рахунок безлічі удосконалень, які забезпечують економію часу.

Adobe Illustrator

Програмне забезпечення Adobe Illustrator CS6 є потужним інструментом роботи з векторною графікою. Продукт Adobe Illustrator CS6 призначений для професійних дизайнерів, розробників інтерактивних проектів і web-сторінок, аніматорів і фахівців у сфері відео. Нова редакція Adobe Illustrator CS6 містить систему Adobe Mercury Performance System, яка дозволяє обробляти великі файли з високою швидкістю і надійністю, пропонує сучасний інтерфейс оптимізує виконання повсякденних завдань, і включає в себе передові інструменти для творчості. Користувачі Adobe Illustrator CS6 можуть легко створювати редаговані векторні візерунки, перетворити растрові зображення в редаговані вектори завдяки ефективному механізму трасування. Градієнти тепер застосовуються по довжині, ширині обведень або безпосередньо всередині обведення з повним контролем розміщення і прозорості градієнта. Векторна графіка Illustrator (формати AI і EPS) моментально конвертується в шари фігур After Effects.

Adobe Dreamweaver CС

Можливості розробки матеріалів для веб-сторінок розширені, а витрати часу знижені. Завдяки спрощеному призначеному для користувача інтерфейсу, що підключається інструментів і нових засобів візуального редагування CSS процес створення коду стає швидким і інтуїтивно зрозумілим. Тепер результати роботи в Dreamweaver® можна передавати іншим користувачам безпосередньо з цього додатка, а надання доступу до нових функцій у міру їх появи забезпечує відповідність стандартам оформлення веб-сайтів. В одному додатку реалізований повний набір функцій для творчої роботи. Тільки в Creative Cloud ™.

Adobe Flash

Додаток Adobe Flash Professional CS6 вважається стандартом області для розробки динамічних інтерактивних програм, що мають можливість виведення на різноманітні джерела медіа: ПК, мобільні пристрої і дисплеї самих різних дозволів і розмірів.

 • Підтримка різних платформ і пристроїв
 • Ефективні робочі процеси для розробки мобільних додатків
 • Попередньо упакована середу Adobe AIR для створення додатків
 • Масштабування контенту при зміні розміру монтажної області
 • Вдосконалене діалогове вікно «Параметри публікації»
 • міжплатформена підтримка
 • Параметри обробки символів
 • покрокова компіляція
 • Функція автоматичного збереження і відновлення файлів
 • Підтримка декількох AIR SDK

Adobe Acrobat 

Adobe Acrobat — це програмне рішення для високонадійного створення і обміну PDF-файлами. Документи на папері легко перетворюються в формат PDF і заповнюються форми, які підтримують функцію пошуку. Є можливість об'єднати кілька файлів різних форматів в одному документі PDF.

Adobe Premiere

Adobe Premiere Elements здійснює автоматичне додавання будь-яких текстових фрагментів і графічних форм, а також музичних файлів, субтитрів, кліпартів і інших елементів для прикраси і вдосконалення відеоробіт. У комплекті ви отримаєте також набір привабливих спецефектів: тут і чарівні губки для створення незрозумілих контурів, і яскрава мультиплікація, і 2D-об'єкти для вбудовування в кадр.

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom 6 містить повний набір інструментів для роботи з цифровими фотографіями - від простого коригування фотографій одним натисненням кнопки до потужних професійних інструментів.

Adobe Director

Програмне забезпечення Adobe Director призначене для створення мультимедійного web-вмісту та мультимедіа додатків для локального використання. Adobe Director поєднує в собі функції об'єднання двовимірної і тривимірної графіки, можливість створення анімації, растрову і векторну графіку, а також підтримує формати RealVideo, RealAudio, Flash, MP3, AVI і QuickTime. Adobe Director підтримує можливість організації колективної роботи.

Adobe FreeHand

Adobe FreeHand 11.0 — унікальна багатосторінкових середовище для створення складних ілюстрацій і макетів для публікації у пресі та в електронних ЗМІ. Adobe FreeHand 11.0 — кращий засіб для створення ілюстрацій для друку, Інтернету і проектів Macromedia Flash.
Основні функції Adobe FreeHand 11.0
оптимізовані робочі процеси для створення зображень друку, Інтернету і проектів Flash MX;
підготовка багатосторінкових ілюстрацій і спеціальні інструменти FreeHand MX;
розробка матеріалу для різних середовищ при підготовці ілюстрацій друку, Інтернету і проектів Flash MX;
знижені тимчасові витрати на створення і редагування ілюстрацій;
планування, організація багатосторінкових сайтів, проектів, підготовка інтерактивних презентацій, розкадровка і web-сторінки з навігацією, не виходячи з робочого середовища FreeHand.

Adobe After Effects

Adobe After Effects — програмне забезпечення компанії Adobe Systems для редагування відео і динамічних зображень, розробки композицій (композітінг), анімації і створення різних ефектів. Широко застосовується в обробці відзнятого відеоматеріалу (корекція кольору, пост-продакшн), при створенні рекламних роликів, музичних кліпів, у виробництві анімації (для телебачення і web), титрів для художніх і телевізійних фільмів, а також для цілого ряду інших завдань, в яких потрібно використання цифрових відеоефектів.

Creative Cloud

Просте управління додатками і сервісами Creative Cloud.
Creative Cloud
для настільних ПК - відмінне рішення для створення будь-якого творчого проекту. Серед його можливостей - швидкий запуск і оновлення настільних додатків; загальний доступ до ресурсів Creative Cloud і керування ними; завантаження шрифтів з Adobe Typekit і високоякісних ресурсів royalty-free безпосередньо через додаток; демонстрація і перегляд творчих проектів на Behance. Але найголовніше - це додаток завжди під рукою і дозволяє повністю зосередитися на творчості.