продаж програмного забезпечення
консалтинг та налаштування ПЗ
колцентр з підтримки користувачів ПЗ
(067) 659 99 72
(044) 227 84 38
(050) 442 71 99
(093) 170 18 20
ua

5nine

Швидке замовлення

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Рішення для управління і забезпечення безагентной захисту Microsoft Hyper-V

Компанія 5nine Software з 2009 року розробляє засоби керування і захисту віртуалізації і стала одним з основних експертів з побудови рішень, інтегрованих в Microsoft Cloud.

Більше 100.000 клієнтів по всьому світу, в усіх галузях економіки використовують наші продукти для управління, захисту та доступності даних гібридної інфраструктури.

Рішення 5nine Software допомагають клієнтам створювати приватні хмари, централізовано керувати віртуальними машинами і мережами в своєму ЦОД, у хостинг-провайдера, в хмарі Azure, забезпечувати їх безпеку, виконувати вимоги законодавства РФ і міжнародних стандартів ІБ.

Це дозволяє користувачам заощадити кошти, спростити впровадження сучасних технологій, зменшити вартість підтримки інформаційних систем, забезпечити їх резервування, відмовостійкість і конфіденційність.

5nine Software є Microsoft ISV і Datacenter Gold Partner. Цей статус підтверджує нашу компетенцію не тільки як розробника програмних продуктів, але і постачальника комплексних архітектурних рішень для приватних і гібридних хмар. Продукти компанії неодноразово отримували найпрестижніші нагороди експертів в області ІТ та ІБ.

5nine Cloud Security

5nine Cloud Security захищає від кібератак, поширення вірусів, витоку інформації у віртуальному середовищі, в хмарі Azure або інших сервіс-провайдерів.

Запатентована безагентна технологія 5nine підвищує продуктивність серверів і захищає інфраструктуру Hyper-V на рівні операційної системи Windows Server, а також віртуальні машини і мережі в Azure.